KONST / Litografier / Litografi 13005417
nr 1300 5417
Yngve Gamlin
(1926-1995), Sverige
Litografi, 4 st, Signerad, daterad 74,100 upplaga, bladets mått: 70x50, oramade lösa blad
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 13 januari 2020
kl 19:12:07
10/1 10:52:23
100 kr
13/1 16:51:56
Yngve Gamlin
Läs mer om Yngve Gamlin